Заміна маточини / Підшипника маточини

Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар

Заміна підшипника маточини

Діагностика автомобіля допомагає визначити знос підшипника. Якщо не стежити за його станом наслідки можуть бути жахливими, аж до заклинювання коліс і аварії. Тому своєчасна заміна підшипника гарантує безпеку водієві і його пасажирам.
Коли потрібна заміна підшипника
При сторонніх звуках і стуку.
При постійному люфт.
При перегрів колісного диска.
На швидкий знос підшипника впливає:
Стан доріг. Ями та вибоїни сприяють частої заміни деталей авто.
Характер їзди. Великі швидкості на поганих дорогах призводять до частих поломок автомобілів. Якість самого підшипника. Занадто дешеві товари рідко служать тривалий час.
Вартість заміни підшипника
Ціни на послугу заміни підшипника маточини в Києві починаються від 500 грн. СТО "Cherya Service" пропонує записатися онлайн на зручний день і час. Також ви можете залишити заявку для зв'язку або самостійно зателефонувати за вказаними в контактах номерами.

Заміна маточини

Маточина – запчастина, яка складається з труби і диска. Трубчаста частина вставлена в підшипник маточини. На дисковий елемент закріплюється колісний і гальмівний диск. У маточини автомобіля немає елементів які труться і зношуються. Тому багато водіїв змінюють підшипник маточини, а саму маточину набагато рідше
Заміна маточини. Причини
Звернутисяся в автосервіс з проблемою заміни маточини варто в разі:
Зносу або зриву різьби.Знос різьби маточини може статися від частої зміни коліс.
Викривлення трубчастого елемента після сильного удару.
Як визначити, що маточина вимагає заміни
Такий дефект як зірвана різьба буде помітний при зміні коліс, а ось про деформацію маточини вам зможе повідомити лише майстер автосервісу.
Вартість заміни маточини
СТО "Cherya Service" пропонує послугу "заміна маточини" за ціною 500 грн. Для запису тисніть кнопку "записатися онлайн" або телефонуйте за номерами вказаними в контактах сайту. Щоб замінити маточину недорого або зі знижкою, заходите в розділ АКЦІЇ.
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda