Заміна зчеплення

Ремон / Заміна комплекту зчеплення

При перемиканні передач або під час гальмування, двигун і коробку перемикання передач потрібно на час роз'єднати, а потім плавно їх з'єднати. Ці операції виконує вузол зчеплення, деталі якого поступово зношуються і потребують систематичної перевірки та заміни.
Ознаки несправності зчеплення
Ресурс зчеплення залежить від манери керування і навантажень на транспортний засіб. Існує ряд особливостей, що вказують на проблеми даного вузла:
1. Ривки під час початку руху.
2. Складнощі при перемиканні швидкостей.
3. Неповне включення або відключення зчеплення.
4. Сторонні шуми або вібрації при натисканні на педаль.
5. Поява неприємного запаху підгорілих фрикційних прокладок.
6. Підтікання рідини з гідроприводу зчеплення.
При появі будь-якого з цих симптомів необхідно відвідати автосервіс для проведення діагностики та усунення несправності.
Ремонт або заміна комплекту зчеплення що вибрати?
При пошкодженні системи управління зчепленням можливий ремонт приводу (механічного або гідравлічного). Заміна троса зчеплення або шлангів займає менше часу і коштів, ніж заміна всього вузла.
Щоб оцінити стан елементів зчеплення, потрібно злити мастило з КПП, зняти її і провести повне розбирання всього механізму зчеплення. Після цього приймається рішення про необхідність заміни окремих деталей. Найчастіше доводиться міняти диск, кошик і вижимний підшипник.
Майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна зчеплення рено, опель, хендай, кіа, гольф, чері, шевроле, мазда, форд, шкода.
Коли потрібно міняти зчеплення?
Автовиробником не встановлені певні терміни заміни вузла, тому що вони безпосередньо залежать від навантажень на автомобіль. З практики, середній ресурс зчеплення для вітчизняних доріг становить 80 – 100 тисяч кілометрів, а його регулювання слід виконувати кожні 20 тис. км.
Слід пам'ятати, що установка зчеплення досить трудомісткий процес. Попутно можуть проявитися несправності інших вузлів і механізмів, які потребують оперативного ремонту. І подібну роботу краще довірити професіоналам.
В автосервісі є все необхідне обладнання та інструмент для діагностики стану двомасових маховика. Нашими майстрами проводиться заміна зчеплення з двохмасовим маховиком.
Процедура ремонту зчеплення
Щоб отримати доступ до деталей зчеплення, виконуються наступні операції:
1. ДВС фіксується за допомогою лебідки.
2. Знімаються датчики і колодки проводів на КПП.
3. Зливається мастило з коробки перемикання передач.
4. Проводяться розмикання з'єднань ходової частини (кермових наконечників, кульових і ін.).
5. Демонтують колеса, гальмівні диски і супорти.
6. Витягуються півосі ШРУСа.
7. Знімається КПП.
Потім діагностується механізм зчеплення, і здійснюється заміна його непридатних елементів.
Вартість заміни зчеплення
Ціна робіт по заміні зчеплення залежить від стану його елементів, а також від марки і моделі авто. Актуальну вартість послуги завжди можна дізнатися на сайті або зателефонувавши по телефону.
Якщо необхідна якісна робота з гарантією і розумна ціна заміни зчеплення, Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський") СТО "Cherya Service".
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda