Заміна втулок і стійок стабілізатора

Заміна стійок стабілізатора

Підвіска машини має складну будову. Її правильна робота впливає на стійкість автомобіля при русі. А головне – це безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Стійки стабілізатора транспортного засобу – це складові елементи стабілізатора поперечної стійкості.
Коли варто зробити заміну стійок стабілізатора
Ямки і різні нерівності на дорогах зустрічаються повсюдно. Стійка стабілізатора приводиться в рух при кожній зміні положення незалежної підвіски. Це встановлює ресурс вироба. Він знаходиться в межах – 50-100 тис.км пробігу. Однак, з огляду на дороги в країні, термін служби стійок знижується до – 30-40 тис.км. У стійках зношуються верхній і нижній шарніри, що впливає на стабільну роботу системи в цілому.
Основні зміни в роботі підвіски: машина починає відхилятися з заданого курсу на поворотах з невеликими нерівностями;
на незначних вибоїнах чуємо глухий стукіт в підвісці;
при подоланні поворотів збільшується кут нахилу;
розгін і гальмування супроводжують постукування в підвісці.
Якщо з'явився хоч один з цих «симптомів», то необхідний ретельний огляд машини. Найкраще скористатися естакадою або підйомником.
Алгоритм пошуку несправності:
1. Уважно оглядаємо пильовики. При виявленні тріщин або розривів, необхідна заміна кронштейна. Якщо в шарнір потрапляє бруд або вода, він починає іржавіти. І як наслідок, перестає працювати.
2. Перевіряємо металеву частину. Вона повинна бути цілою і без найменших тріщин. В іншому випадку робимо заміну.
3. Перевіряємо люфти в шарнірі. Для якісної діагностики, попросіть допомогти товариша. Розгойдуючи авто, кладемо палець на стик шарніра і стабілізатора. Якщо змінюється відстань, потрібно міняти стійку. Без помічника можна виявити тільки великий зазор. Для цього необхідно рукою посувати стійку.
Заміна стійок стабілізатора – ціна самостійної заміни
Вартість роботи обмежиться тільки ціновою політикою обраних стійок. Але для цього необхідні інструменти. А також важливу роль відіграє досвід проведення подібного ремонту.
Заміна стійок стабілізатора на СТО "Черя Сервіс"
Якщо немає впевненості в своїх силах, відсутня можливість або бажання самостійно шукати несправність підвіски, наші фахівці завжди прийдуть на допомогу. Швидка і повна діагностика буде проведена з використанням професійного обладнання протягом 30 хвилин. І тільки після цього клієнту будуть запропоновані варіанти вирішення проблеми. Буде озвучена цінова політика майбутнього ремонту. Майстрами нашого СТО проводиться швидка і якісна заміна стійок стабілізатора (кіа ріа, фокус, шкода, авео, рено дастер). Заміна стійок стабілізатора Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив - "Брестський") – швидке і якісне рішення вашої проблеми!

Заміна втулок стабілізатора

Коли варто робити заміну втулок
Ознакою непридатної втулки є люфт. Проблема добре проявляє себе на поворотах. Кузов машини починає клацати або з'являється биття керма. В останньому випадку необхідно терміново звернутися на СТО. При русі чутні сторонні звуки. Вони помітно посилюються на нерівній дорозі. Також варто звернути увагу на такі симптоми:
Тривала їзда супроводжується вібрацією і сторонніми шумами. При відчутті вібрації під ногами водія або пасажирів, необхідна термінова заміна втулок;
При русі на великій швидкості, кузов автомобіля починає відводити в бік. Найбільш це відчутно на трасі. Стабілізація не допомагає;
Агресивна манера їзди і час експлуатації також впливають на стан втулок. Їх знос легко помітити візуально. Це можна зробити самому, періодично оглядаючи основні вузли автомобіля, або в автосервісі.
Процедура заміни втулки
Самостійна заміна резинок стабілізатора може привести до непередбачених ситуацій на дорозі. Можливий занос автомобіля або більш серйозні наслідки. Тому через брак достатніх знань і досвіду, краще довіритися професіоналам. Майстрами СТО «Черя Сервіс» заміна втулок буде проведена швидко і якісно. Послідовність робіт при заміні втулки стабілізатора:
1. Проводиться підготовка машини (в процесі миття забирається бруд з підвіски).
2. За допомогою спеціального обладнання здійснюється діагностика.
3. Транспортний засіб піднімається на підйомнику, знімаються колеса.
4. Демонтують підкрилки та інші захисні елементи.
5. Звільняються кріплення стабілізатора.
6. Знімаються додаткові кріплення, передбачені конструкцією автомобіля.
7. Проводиться заміна непридатної втулки.
8. Збираються всі зняті елементи в зворотній послідовності.
При самостійній заміні втулки, слід врахувати конструктивні особливості машини. Може знадобитися зняття картера двигуна. З цим процесом краще і швидше впораються люди з досвідом.
Заміна втулок стабілізатора – ціна послуги на СТО
Вартість заміни втулок доступна кожному автовласнику. На сайті автосервісу завжди можна дізнатися актуальну ціну на дану послугу. Цінуйте свій час і зверніться за допомогою до професіоналів. Майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться швидка і якісна заміна втулок стабілізатора (рено, поло, ланос, авео, тойота королла, форд, пасат, камрі, ніссан, шкода). Ми гарантуємо дбайливе ставлення до автомобіля і професійне вирішення питання.
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda