Заміна свічок

Заміна свічок запалювання

Проблемний запуск двигуна, його нестійка робота, екологічність вихлопу двигуна – це результат неправильної роботи свічок запалювання. А такі показники, як погане мастило і паливо, високий тиск в камері згоряння, температура в блоці циліндрів призводять до передчасного виходу їх з ладу.
Необхідність своєчасної заміни свічок
Теоретично свічки розраховані на термін до 10 років. На практиці їх ресурс набагато менший, хоча автовласники і не поспішають міняти дані елементи до повного приходу їх в непридатність. Це позначається на працездатності двигуна. Також, при рідкісному викручуванні свічок, можливе закоксовування різьблення і її зрив при демонтажі деталей. А ціна на заміну свічок запалювання додасться до інших витрат на ремонт.
Частота заміни свічки запалювання
Час стабільної роботи свічок прямо залежить від якості самого виробу і використовуваного палива, стану мотора і інших чинників. Рекомендується міняти дані витратні матеріали через кожні 12 - 15 тисяч кілометрів пробігу. Краще цю операцію виконувати на кожному ТО разом зі зміною масла. Вартість запчастин невелика, а транспортний засіб буде безперебійно працювати більш тривалий час. Якщо знехтувати подібними порадами і буде несвоєчасно здійснюватися заміна свічок запалювання, ціна ремонту збільшиться.
Причини для заміни свічок запалювання
Водії експлуатують свічки набагато довше, ніж належить технічними характеристиками. При цьому явних ознак їх неправильної роботи не спостерігається. Однак навіть при установці нового комплекту деталей помітно збільшення витрати палива, зменшення потужності двигуна, забруднення камери згоряння. Щоб такого не сталося, потрібно вчасно здійснювати заміну даних запчастин і не чекати їх повного виходу з ладу.
Симптоми для заміни свічок:
на холостих обертах двигун працює нестабільно;
детонація ДВС;
підвищення димності вихлопу;
включається індикація помилки перевірки мотора.
Тріщини і наліт на керамічному покритті, збільшення зазору і поява нагару сигналізують про негайну заміну свічок запалювання.
Довірте цю процедуру професіоналам. Фахівцями СТО буде проведена діагностика свічок запалювання і технічного стан елементів двигуна, також вони правильно підберуть новий комплект деталей і встановлять його на автомобіль.
Вартість заміни свічок запалювання
Правильне зняття, підбір і установка свічок запалювання майстрами автосервісу – послуга доступна за ціною кожному автовласнику. Досвідченими фахівцями СТО «Черя Сервіс» здійснюється заміна свічок запалювання (поло, кіа ріо, ніссан, лансер, мазда, форестер, шкода, хонда, гольф, рено).
Заміна свічок накалу
У камеру згоряння має надходити розігріте дизельне паливо. Цю функцію виконують свічки накалу. З їх допомогою остиглий мотор плавно запускається і стійко працює до повного прогріву.
Причини заміни свічок накалу
При несправності однієї свічки ДВС буде погано запускатися, а при поломці кількох деталей в холодну пору, він не запуститься взагалі.
Основні фактори, що ведуть до виходу з ладу витратних елементів:
несправне реле управління;
неправильно працюють форсунки;
пошкоджена електропроводка;
роботи по установці свічки були зроблені неякісно.
Симптоми несправності свічок накалу:
1. Запускати двигун важко або взагалі неможливо.
2. Нестійка робота на холостому ходу.
3. Дим вихлопу білого кольору.
Рекомендується зняття свічок накалу і зміна всього комплекту одночасно.
Перевірка свічок накалу
Тестером, в режимі вимірювання опору, або омметром можлива самостійна перевірка свічки накалу, не знімаючи її з автомобіля. Опір несправної нагрівальної спіралі буде нескінченно великий, а правильно працюючий – дуже маленький.
Повна діагностика свічок накалу здійснюється на спеціальному обладнанні.
Частота заміни свічок накалу
Час функціонування розхідників залежить від матеріалу спіралі, правильності роботи системи подачі палива, навантаженнях на ДВС та інших параметрів.
Ресурс елементів з металевою спіраллю – 50-70 тисяч кілометрів, з керамічної – 140-160 тисяч км.
При експлуатації автомобіля в міських умовах, свічки доведеться оновлювати 1 - 2 рази в рік.
Майстрами автосервісу здійснюється заміна свічок накалу, ціна буде залежати від марки і моделі автомобіля. Наші фахівці виконають операції будь-якої складності, включаючи висвердлювання свічок накалу.
Процес заміни свічок накалу
Послідовність дій по зміні нагрівальних елементів:
1. Від'єднується акумуляторна батарея.
2. Проводиться видалення свічок накалу.
3. Прочищуються контакти і колодязі від забруднень.
4. Встановлюються свічки.
5. Подається харчування і запускається ДВС.
Вартість заміни свічок накалу
Досвідченими майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна свічок накалу рено, бмв, опель, форд, ниссан, хендай, фіат, мерседес. Актуальну ціну даної послуги завжди можна дізнатися на сайті компанії або зателефонувавши по телефону.
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda