Зняття (установка) підрамника / заміна сайлентблока

Заміна сайлентблока підрамника

Різні скрипи і звуки з-під транспортного засобу під час руху, вказують на несправність підрамника. Найчастіше приходять в непридатність сайлентблоки. Вони руйнуються, в основному, від швидкої їзди по поганих дорогах. Справні ж сайлентблоки – це запорука безпечної їзди.
Коли необхідна заміна підрамника і сайлентблоків в автомобілі
Підрамник надає кузову жорсткість і міцність. На сучасних автомобілях ця деталь виготовляється з легкосплавного матеріалу і ремонту не піддається.
Причини, що вимагають заміни запчастини:
1. Пошкодження підрамника.
2. Деформація кузова в результаті аварії.
3. Отвори для кріплення прийшли в непридатність.
4. Вигин підрамника при частій їзді по бездоріжжю.
Однак частіше виникає знос сайлентблоків, внаслідок старіння гуми і механічних навантажень. Їх ресурс розрахований на 50 тисяч кілометрів.
Характерні ознаки несправного сайлетблока:
при русі автомобіль веде в бік;
нерівномірний знос шин;
вібрація під час їзди;
сторонні шуми під час руху.
При виникненні подібних ознак потрібно звернутися в автосервіс і усунути проблему. Наші майстри, використовуючи спеціальне обладнання, швидко проведуть діагностику і усунуть несправність.
Вартість заміни салейнтблокі підрамника
Фахівцями СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна салейнтблоків підрамника (опель, пасат, гольф). У разі необхідності, за погодженням з клієнтом, проводиться заміна підрамника, ціна в Києві найдоступніша. Вона залежить від марки і моделі транспортного засобу і складності виконуваних робіт. Актуальні ціни завжди можна дізнатися на нашому сайті.
Зняття і установка підрамника
Підрамник є опорою для елементів ходової частини та двигуна. Завдяки йому, підвищується стійкість транспортного засобу при русі – підвіска працює більш ефективно і довго. Причини зняття підрамника Сучасні автомобілі оснащуються підрамниками, виготовленими з легкосплавних матеріалів. Вони не ремонтуються. Знімати даний елемент доведеться в наступних випадках:
1. Для заміни сайлетблоків або болтів кріплення.
2. Для ремонту або заміни частин підвіски.
3. Для заміни каркаса автомобіля.
4. Для демонтажу коробки перемикання передач.
5. Для заміни стійок стабілізатора.
6. Для витягання через днище двигуна.
Установка підрамника
Зняття і установка підрамника досить трудомісткі процеси. Вони вимагають виконання великої кількості точних операцій і наявність підйомника.
Порядок зняття деталі:
демонтуються передні колеса,
захист двигуна, стабілізатор, нижні важелі, опори підвіски і мотора, кронштейни кріплення бампера, елементи кріплення кермового управління;
під конструкцію ставляться спеціальні регульовані опори;
здійснюється зняття підрамника.
Установка здійснюється в зворотній послідовності. При цьому болти повинні затягуватися з певними зусиллями спеціальними ключами. Потім налаштовується кермове управління і налаштовується розвал-сходження. Краще ці роботи довірити професіоналам.
Вартість зняття і установки підрамника
Досвідченими фахівцями СТО «Черя Сервіс» проводиться зняття підрамника, ціна залежить від марки і моделі транспортного засобу. Актуальні ціни на послуги завжди можна знайти на нашому сайті. Також майстрами автосервісу здійснюється зняття підрамника (пассат, тойота корола, пежо, мазда, опель, ніссан, лансер).
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda