Заміна ГРМ

Заміна ременя ГРМ

За допомогою ременя газорозподільного механізму крутний момент двигуна перенаправляється на інші вузли автомобіля. Від його стану і натягу залежить функціонування мотора.
Ознаки зносу і несправності ременя ГРМ
В процесі експлуатації транспортного засобу резино-технічний виріб може почати розшаровуватися або зовсім порватися. В результаті циліндри ДВС будуть деформовані. І хоча ресурс ременя ГРМ становить 50 - 60 тисяч кілометрів пробігу, дана деталь може прийти в непридатність набагато раніше.
Якщо стався обрив ременя ГРМ, ознаки будуть наступні:
утруднений запуск двигуна;
нехарактерні вібрація і звуки двигуна під час його роботи;
вихлоп синього і чорного відтінків.
Ці симптоми вказують на необхідність відвідати автосервіс для заміни розхідники. Досвідченими фахівцями СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна ременя ГРМ фольксваген, нексія, кіа, авео, лансер, фіат, бмв, мерседес, опель.
Процедура діагностики ГРМ
Несправності газорозподільного механізму значно скорочують термін служби ременя грм. Саме тому перевірку функціонування вузла повинні виконувати професіонали. Ігнорування цієї процедури веде до поломки двигуна набагато раніше відведеного для нього ресурсу.
Діагностика газорозподільного механізму на СТО включає в себе ряд обов'язкових перевірок:
1. Відповідність теплових зазорів.
2. Ступінь прилягання і зависання клапанів.
3. Фази газорозподілу.
4. Відсутність заклинювання гідрокомпенсаторів.
Наші майстри мають великий досвід і все необхідне обладнання для проведення даної процедури.
Заміна комплекту ГРМ
Професіоналами СТО «Черя Сервіс» здійснюється діагностика ГРМ в Києві. Операції, що проводяться на 8-ми і 16-ти клапанних моторах практично ідентичні. На останніх, крім перевірки стану сальників і роботи натяжних роликів, повинні змінюватися клапана і поршні.
Також проводиться зміна всіх пошкоджених або зношених деталей. Заміна ГРМ повинна проводитися в умовах автосервісу, де є все необхідне обладнання і інструменти.
Заміна ременя ГРМ вартість
Наші майстри допоможуть поміняти ремінь ГРМ, ціна буде залежати від марки і моделі транспортного засобу. Актуальну вартість заміни ременя грм фольксваген, шкода, вольво, сітроен, хендай завжди можна дізнатися на сайті або зателефонувавши по телефону.
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda