Заміна шарової опори і кермового наконечника

Заміна шарової опори

Правильна робота підвіски – основне завдання шарової опори. За допомогою шарнірів колеса повинні крутитися правильно і легко.
Можливі сигнали про несправності шарової опори
Симптоми, на які варто звернути увагу:
відчуття нахилів автомобіля при русі по трасі;
чутні глухі стуки на нерівній дорозі;
скрипи на поворотах або при гальмуваннях;
для повороту керма, при відсутності гідропідсилювача, потрібно докласти більше зусиль. Це особливо відчувається при повільному русі.
Якісна діагностика дозволить точно визначити причину несправності. І для цього зовсім не обов'язково використовувати підйомник. При наявності достатнього досвіду і навичок, можна візуально знайти проблему. Люфти і стукіт зручно перевірити на ямі. Якщо немає впевненості в своїх силах, то краще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. Перевірка шаровох опори майстрами СТО відбувається швидко і точно.
Коли потрібна заміна шарових опор
Часта їзда по ямках, залізничних переїздах і трамвайних коліях призводить до підвищених ударних навантажень. Як наслідок, буде потрібно передчасна заміна шарової. Пил і бруд, які потрапляють через пошкоджений пильовик, також значно скорочують час роботи виробу. Для продовження ресурсу, необхідна хороше мастило, а також обмежити рух на великих швидкостях по складних ділянках доріг.
Процедура заміни шарової
1. Знімаються ступичні гайки, важіль і кілька кріплень.
2. Вивертається кермо, щоб була можливість від'єднати наконечник тяги.
3. Знімається супорт, щоб він не заважав надалі.
4. Зовні обережно зсувається ШРУС.
5. Ударним способом знімається шарова опора.
6. Після заміни непридатних деталей, здійснюється складання у зворотній послідовності.
Якщо ви плануєте зробити самостійна заміну шарової, то ціна буде залежати від якості обраних комплектуючих.
Ціна заміни шарвої опори фахівцями СТО буде значно менша витрачених часу і нервів. Вартість заміни шарової опори
Якщо вам необхідно швидке вирішення питання, приїжджайте до нас. Досвідченими майстрами буде проведена заміна шаровох опори, ціна буде залежати від складності робіт, що проводяться. Також фахівцями СТО «Черя Сервіс» проводиться швидка і якісна заміна шарової опори (ауді, кіа, пежо, опель, сітроен, ніссан, хонда, мазда, форд). На сайті автосервісу завжди можна дізнатися актуальну ціну на дану послугу. Цінуйте свій час і зверніться за допомогою до професіоналів.

Заміна рульового наконечника

Головне призначення кермових наконечників полягає в можливості повертати колеса транспортного засобу на необхідний кут. Також вони беруть на себе значну частину ударів при їзді по невеликому бездоріжжю (гравій, ямки). Завдяки цим елементам підвіски, продовжується ресурс кермових тяг і рейки.
Ознаки несправності кермових наконечників
Характерні ознаки, що вказують на дефект:
виразний стукіт попереду при їзді на нерівній дорозі. Можливе виникнення стуку при різких розгонах або гальмуваннях;
люфт керма. Транспортний засіб при цьому відчутно втрачає керованість.
Більш точна перевірка кермових наконечників проводиться на піддомкраченій машині. Необхідно покачати колесо з боку в бік. При досить відчутних ворушіннях колеса –необхідно замінити наконечник.
Особливості в манері їзди, які спричинять несправність кермового наконечника:
швидкі розгони і гальмування, особливо під час поворотів;
незбалансовані колеса;
на гравійної або вибоїстій дорозі машина рухається з великою швидкістю.
Пошкоджений пильовик прискорить появу люфту. Погіршиться керованість машини. Люфт кермового колеса, зигзагоподібне переміщення на прямій. Ці фактори говорять про потребу в терміновій заміні кермових наконечників.
Коли потрібна заміна кермових наконечників
Ці елементи розраховані на 40-50 тис.кілометров пробігу. Однак не варто забувати про якість самих наконечників. На машинах вітчизняного автопрому їх доводиться міняти значно раніше. На деяких моделях автомобілів стоять кермові наконечники, які можна ремонтувати. Але цим повинні займатися тільки професіонали з великим досвідом. Варто не забувати, що міняти тільки один наконечник неприпустимо. Замінюються одразу обидва елементи. Хоча зазвичай вони приходять в непридатність попарно. Щоб зробити заміну або ремонт кермового наконечника, потрібні знімач і набір гайкових ключів. Деякі умільці це роблять без спеціальних інструментів. Послабивши гайку, яка кріпить наконечник до маточини, вибивають його молотком. Так можна пошкодити інші частини підвіски або сам кузов машини.
Порядок дій по заміні кермового наконечника:
1. Піддомкратити транспортний засіб, знімається колесо (кермо, перед початком роботи, вивертається в бік).
2. Розкручується гайка, що кріпить наконечник до маточини. Знімачем демонтується сам наконечник.
3. Знімається гайка фіксації наконечника на кермовій тязі, і викручується несправна деталь (конструктивно наконечник може мати протилежну різьбу).
4. Проводиться заміна кермового наконечника, і збираються всі зняті частини в зворотній послідовності. Після закінчення робіт, необхідно відрегулювати розвал-сходження коліс на спеціальному обладнанні.
На СТО є можливість зробити весь комплекс робіт вцілому.
Вартість заміни кермових наконечників
Якщо вам потрібна допомога, приїжджайте до нас. Досвідченими майстрами буде проведена заміна кермових наконечників, ціна буде залежати від складності робіт, що проводяться. Також фахівцями СТО «Черя Сервіс» проводиться швидка і якісна заміна кермових наконечників (кіа, ауді, ланос, рено, лансер). На сайті автосервісу завжди можна дізнатися актуальну ціну на дану послугу. Додаткові питання завжди можна уточнити по телефону. Довірте роботу професіоналам.
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda