Заміна гальмівного шланга

Ремонт / Заміна гальмівного шланга

Для зупинки транспортного засобу гальмівна рідина, яка знаходиться всередині шланга, передає зусилля від педалі до гальмівного супорта. Вартість запчастини недорога, а її цілісність впливає на безпеку їзди.
Причини несправності гальмівного шланга
Маслостійка гума, з якої виготовляється виріб, через якийсь час починає пересихати, з'являються тріщини, а після може і зовсім лопнути. Це характерний дефект даної запчастини.
Можливі також пошкодження гумової деталі об гілки і каміння на дорозі, поява корозії на металевих наконечниках або плями протікання на оболонці вироби.
Заміна передніх гальмівних шлангів здійснюється частіше, ніж задніх. Це пов'язано з обертанням переднього супорта разом з колесом.
При русі може статися закупорка шланга. При цьому не буде ніяких підтікань, а гальма не працюватимуть. Визначити подібну проблему можна тільки в умовах автосервісу.
Коли потрібна заміна гальмівних шлангів
Заміна задніх гальмівних шлангів, які нормально встановлені, буде виконуватися через 90 – 100 тисяч кілометрів, передніх – через 50 тис.км. Якщо ж їх встановити з перекосом або попереднім напруженням, то гумовотехнічні елементи прийдуть в непридатність значно раніше.
Ремонт гальмівних шлангів, які пошкоджені, не проводиться, вони змінюються новими.
Роботи по заміні не складні і виконуються в наступному порядку:
1. Демонтується колесо, де буде замінюватися запчастина.
2. Викручується гумовий виріб з штуцера трубки (при цьому глушиться кінець магістралі), потім з супорта.
3. У зворотній послідовності встановлюється нова деталь.
4. Прокачується супорт до виходу повітря з системи.
Вартість заміни гальмівних шлангів
Досвідченими майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна гальмівного шланга, ціна залежить від марки і моделі автомобіля. Фахівцями автосервісу виконується заміна гальмівних шлангів тойота королла, ланос.
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda