Заміна фільтрів (повітряного, салону, паливного) / паливного насосу

Заміна повітряного фільтра

Повітряний фільтр захищає двигун автомобіля від попадання пилу і бруду. Тим самим продовжується час його безвідмовної роботи. Саме тому необхідно вчасно проводити заміну даного елемента.
Функції повітряного фільтра автомобіля
Мотору машини для стабільної роботи необхідне повітря, яке потрапляє всередину системи разом з частинками пилу і бруду. При попаданні такої суспензії всередину, спочатку погіршується робота двигуна, а потім він перестане працювати.
Також фільтр знижує рівень шумів, а в бензинових моторах, регулює температуру горючої суміші.
Коли потрібна заміна повітряного фільтра
Середній ресурс елемента 15-30 тисяч кілометрів. Залежить він від виробника і технічних характеристик деталі.
Необхідність заміни визначається оглядом. Світлий і чистий фільтруючий елемент можна експлуатувати далі. Якщо ж він покрився плямами або змінив колір, необхідно провести заміну.
Щоб поміняти фільтр, потрібна викрутка і сам елемент.
Порядок дій:
1. Відкрутити гвинти кріплення кришки фільтра.
2. Витягується штекер, утримуючи кнопку фіксації датчика.
3. Кришка знімається і забирається в сторону.
4. Змінюється фільтр.
5. Проводиться збірка в зворотній послідовності.
Процедура заміни нескладна, але краще довіритися професіоналам, які знають всі тонкощі роботи.
Вартість заміни повітряного фільтра
Досвідченими майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна повітряного фільтра, ціна залежить від марки і моделі транспортного засобу. На нашому сайті завжди представлені актуальна вартість даної послуги. Також фахівцями автосервісу здійснюється заміна повітряного фільтра (форд фокус, поло, рено меган, дастер, пассат, октавія, шевроле, мазда, пежо, опель, сітроен, кіа, ніссан, ауді, бмв).

Заміна фільтра салону

Фільтр очищає забруднене повітря і не дозволяє йому потрапляти всередину автомобіля. Також він перешкоджає розмноженню бактерій і виникнення небажаних запахів.
Коли потрібна заміна фільтра салону
Ресурс елемента розрахований на 200-250 кілометрів і є однією з операцій ТО автомобіля. Однак періодичність заміни може змінюватися в залежності від умов використання транспортного засобу. При сильній забрудненості повітря заміна повітряного фільтра салону проводиться частіше.
Фактори, які вказують на необхідність зміни фільтруючого елемента:
1. Поява в машині сторонніх запахів.
2. Часте запотівання скла, вогкість усередині машини.
3. Через систему обігріву стало проходити менше повітря.
4. Погано працює пічка.
Якщо заміна фільтра салону автомобіля проводиться несвоєчасно, то на них починають інтенсивно з'являтися грибки і бактерії.
Процедура заміни фільтра салону
Порядок здійснюваних операцій залежить від марки і моделі транспортного засобу. В одних машинах можна дістати стару касету і поставити нову, яка розташована за бардачком. На інших - потрібні досвід і вміння, тому що доступ до фільтруючому елементу закритий.
Коли здійснюється заміна фільтрів, в обов'язковому порядку повинно враховуватися, в який бік рухається повітря. Там де відбувається фільтрація, не можна допустити утворення щілин. Кращим варіантом рішення є звернення до фахівців автосервісу, у яких є великий досвід і всі необхідні для заміни матеріали.
Вартість заміни фільтра салону автомобіля
Фахівцями автосервісу здійснюється заміна фільтра салону (форд, нексія, пасат, лансер, поло, шкода, авео, рено, акцент, тойота камрі, мерседес, бмв, ауді).
Актуальна інформація про те, скільки коштує заміна салонного фільтра, завжди є на сайті СТО «Черя Сервіс».

Заміна паливного фільтра в баку

Корпус запчастини виготовляється з металу або пластмаси. Матеріал колби залежить від того, де встановлений даний елемент: до паливного насоса або після нього. Так в прозорому пластиковому стакані можна не знімаючи, візуально визначити стан фільтруючого елемента. Однак, він більш крихкий в порівнянні з металевим.
Коли потрібна заміна паливного фільтра
Ознаки забруднення фільтра:
двигун працює з перебоями;
при наявності іскри мотор не заводиться;
недостатній тиск палива в системі.
При появі будь-якого з перерахованих дефектів, необхідно в першу чергу провести діагностику системи подачі палива.
Майстрами автосервісу здійснюється заміна паливного фільтра в баку сітроен.
Як часто варто міняти паливний фільтр
Більшість подібних деталей нерозбірні і мають обмежений термін використання. Розбірний фільтр можна промити і експлуатувати далі. Час його використання залежить від пробігу транспортного засобу. У керівництві по експлуатації автомобіля (іноді на корпусі запчастини) вказана періодичність заміни елемента, яка знаходиться в діапазоні 20-50 тисяч кілометрів.
На СТО проводиться заміна паливного фільтра в баку ленд крузер.
В Україні рекомендується міняти паливний фільтр в баку в півтора – два рази частіше, ніж передбачено документацією. Це пов'язано з низькою якістю палива, що продається на заправках. Слідкуйте за станом паливного фільтра, тому що крім сторонніх часток, він затримує і воду. При заправках дешевого палива, заміна розхідники буде проводитися через кожні 20 тис. Км.
Заміна паливного фільтра (дизель) передбачає вилучення фільтруючого елемента, очищення від сміття і води, видалення повітря з системи.
Заміна паливного фільтра (бензин) для машин з карбюратором і інжектором передбачає різні операції.
Нашими фахівцями здійснюється заміна паливного фільтра в баку renault duster.
Вартість заміни паливного фільтра в баку
При використанні палива низької якості, потрібно більш ранній ремонт автомобіля. Їзда із забрудненим фільтром може відбитися на стані циліндропоршневої групи. Вода, що потрапила в карбюратор, призведе до необхідності промивання форсунок в автосервісі. Дорожче обійдеться засмічений фільтр дизеля. ТНВД дуже дорога деталь і її заміна позначиться на стані гаманця автовласника.
Щоб уникнути неприємностей в дорозі і знизити непередбачені витрати на ремонт, зверніться до досвідчених майстрів СТО «Черя Сервіс». Вони швидко визначать тип необхідної деталі, який використовується на вашому транспортному засобі, і якісно проведуть його заміну. Ціна заміни паливного фільтра залежить від марки і моделі автомобіля. Також фахівцями автосервісу здійснюється заміна паливного фільтра в баку ланос

Заміна паливного насоса

За допомогою паливного насоса в систему уприскування надходить паливо і підтримується необхідний тиск.
Ознаки несправності паливного насоса
1. Збільшилась витрата палива.
2. Значно зменшилася потужність двигуна.
3. Поряд зі збільшенням токсичності вихлопних газів, в вихлопі з'явилася чорна гар.
4. Поломка каталітичного нейтралізатора завчасно.
5. На холостому ходу і під час їзди можливі перебої в роботі двигуна.
6. Машина не заводиться з першого разу.
Майстрами нашого автосервісу здійснюється швидка і якісна заміна паливного насоса (опель астра, мерседес, skoda, бмв, ауді, ланос, ніссан, чері, лансер). В роботі використовуємо тільки перевірені запчастини.
Причини для заміни бензонасоса
Характерні поломки паливного насоса:
засмічення фільтра насоса;
вихід з ладу датчика рівня палива або його неправильна робота;
відмова електронасоса.
Чужорідні частинки в паливній системі, які потрапляють з бака автомобіля, можуть заважати правильній роботі бензонасоса. У такому випадку заміна бензонасоса не потрібна, достатньо усунути засмічення. Для правильної діагностики несправності необхідно скористатися послугами майстрів автосервісу, які швидко знайдуть і усунуть несправність.
Вартість заміни паливного насоса
Досвідченими фахівцями СТО «Черя Сервіс» здійснюється заміна паливного насоса, ціна залежить від марки і моделі транспортного засобу. На нашому сайті завжди представлена актуальна інформація про вартість даної послуги. Також майстрами автосервісу проводиться заміна бензонасоса (мазда, Ренлі, ніссан, форд, шевроле, рено).
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda