Заміна амортизаторів / пружин амортизаторів / опори передньої стійки

Заміна амортизаторів

Основне завдання амортизатора полягає в утриманні колеса в постійному контакті з дорожнім полотном і неприпустимість втрати контролю над транспортним засобом. Колесо має м'яко і чітко огинати будь-яку перешкоду і швидко повертатися на дорогу, не втрачаючи при цьому зчеплення. При справно працюючих амортизаторах поїздка стає комфортною і безпечною. Несправний амортизатор значно збільшує гальмівний шлях автомобіля і погіршує його керованість.
Причини для заміни амортизаторів
Ресурс роботи амортизатора в середньому становить 70 тис. кілометрів. Однак ремонт може знадобитися і значно раніше. І в першу чергу термін служби виробу залежить від якості доріг, по яких їздить автомобіль.
Основні причини виходу з ладу амортизатора:
1. Агресивний стиль водіння. Різкі старти і гальмування, так само як і подолання поворотів на великих швидкостях приведуть до швидкої поломки амортизатора.
2. Неправильне встановлення деталі на автомобіль. Кожний транспортний засіб має свої особливості і не завжди виходить швидко і правильно усунути несправність. Щоб уникнути неприємностей, необхідно довіряти ремонт автомобіля професіоналам.
3. Неякісні запчастини. Варто використовувати комплектуючі тільки перевірених виробників, а не гнатися за дешевизною невідомого походження.
Для самостійної діагностики стану амортизаторів треба досить різко загальмувати при швидкості близько 30 км / год. Якщо передня частина автомобіля різко клюне, то необхідна термінова заміна амортизаторів. Не варто забувати і про візуальний огляд. Мастильні підтікання, корозія на штоку, пошкоджений пильовик або корпус амортизатора свідчать про несправність виробу. Якщо проводиться своєчасна заміна пильовика амортизатора, ціна питання обмежується заміною захисного елемента, а не амортизатора в цілому. Перевірка стану амортизаторів, без їх зняття, здійснюється на СТО на вібростенді.
Процедура заміни передніх і задніх амортизаторів
Багато автолюбителів задаються питанням про необхідність заміни всіх амортизаторів відразу або окремо. За правилами повинна проводитися попарно заміна передніх амортизаторів або задніх. Майстрами СТО «Черя Сервіс» заміна амортизаторів буде проведена швидко і якісно. Послідовність робіт по заміні переднього амортизатора:
1. Знімається передня стійка.
2. Розбираються і демонтуються пружина, верхня чашка і демпфер.
3. Перевіряється стан інших деталей стійки.
4. Проводиться заміна амортизатора на новий.
5. Збираються всі елементи в зворотній послідовності. Заміна задніх амортизаторів проводиться аналогічно.
Якщо ви плануєте зробити самостійну заміну амортизаторів, ціна буде залежати від якості обраних комплектуючих.
Вартість заміни амортизаторів
Актуальну вартість заміни передніх амортизаторів можна в будь-який час дізнатися на сайті автосервісу. Вартість заміни задніх амортизаторів буде аналогічна. Досвідченими фахівцями швидко і якісно буде проведена заміна амортизатора, ціна буде залежати від складності робіт, що проводяться. Також майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна амортизаторів (ланос, гольф, шкода, форд, тойота, опель, ніссан, авео, пежо). Наші послуги доступні кожному водієві. Ми цінуємо своїх клієнтів.

Заміна пружин амортизаторів

При русі по нерівностях або ямках, колесо короткочасно втрачає контакт з проїзною частиною. Пружина повинна повернути його на місце. При зіткненні колеса і дорожнього покриття вага кузова автомобіля переміщається вниз. Пружина ж пом'якшує цей контакт.
Коли необхідна заміна пружин амортизаторів
Пружина з часом втрачає еластичність, починає іржавіти і лопається.
Особливості, які вказують на серйозну несправність пружини:
1. Просідання автомобіля на будь-яке колесо. На одній осі різна висота від арки колеса до землі.
2. Невелике навантаження значно просаджує машину. Ця проблема виникає і при перевантаженні транспортного засобу.
3. Сторонні звуки в підвісці при справних амортизаторах. Часто таке відбувається при обламуванні половини витка.
4. Поява слідів іржі на пружині. При будь-якій з проблем спочатку проводиться діагностика транспортного засобу, а потім здійснюється заміна пружини амортизатора. Несправність пружини швидко і точно допоможуть виявити фахівці сервісного центру, які також зможуть зробити ремонт.
Процедура заміни пружини амортизатора
Якщо буде здійснюватися самостійна заміна пружини амортизатора, ціна буде залежати від якості обраних деталей.
Заміна пружини амортизатора відбувається наступним чином:
1. Піднімається автомобіль.
2. Знімається колесо.
3. Демонтується пружина.
4. Встановлюється нова пружина амортизатора.
5. Здійснюється збірка всіх елементів в зворотній послідовності.
6. Перевіряється якість кріплення.
Щоб уникнути перекосів машини, заміна передніх пружин повинна проводитися попарно. Аналогічно змінюються і задні пружини. Даний процес є досить трудомістким, вимагає навичок і спеціального устаткування. Саме тому краще звернутися за допомогою до професіоналів.
Вартість заміни пружини амортизатора
Досвідченими майстрами швидко і якісно проводиться заміна пружин амортизаторів, ціна буде залежати від марки і моделі автомобіля. Більш конкретну інформацію можна отримати у представника автосервісу або на нашому сайті. Також фахівцями СТО «Черя Сервіс» здійснюється заміна пружин амортизаторів (лансер, ланос, акцент, пассат, мазда, кіа, тойота, форд).
Заміна опори передньої стійки
Амортизаційні стійки повинні поглинати удари і вібрації при їзді по нерівній дорозі. Для нас це особливо актуально, тому що якість вітчизняних доріг дуже низька. Відповідно, вчасно повинно проводитися обслуговування ходової частини автомобіля, включаючи таку процедуру, як заміна опори стійки. Саме стійки приймають весь удар навантажень і забезпечують тиху і комфортну їзду.
Коли потрібна заміна верхньої опори передньої стійки
При русі по нерівній дорозі, можливе виникнення стуків або інших сторонніх звуків. Може прийти в непридатність підшипник. Таку поломку можна визначити тільки на СТО. Несправність стійки амортизатора позначається на надмірному зносі шин, а це вже впливає на безпеку людей, які знаходяться в машині. Майстри СТО допоможуть швидко знайти джерело шумів і провести якісний ремонт передньої стійки.
Процедура заміни опори передньої стійки
Заміна передньої стійки проводиться таким чином:
1. Піднімається автомобіль.
2. Знімаються колесо, колодки і супорта.
3. Витягується з маточини наконечник ШРУСа.
4. Демонтується стійка і проводиться її заміна.
5. Проводиться збірка в зворотньому порядку. Після проведеної роботи обов'язково виконується розвал-сходження. Це гарантія безпечної їзди.
Вартість заміни опори передньої стійки
Вартість заміни стійки амортизатора залежить від марки автомобіля і ступеня зношеності деталей. Розумніше міняти стійки разом з амортизаторами. Актуальну вартість заміни стійки амортизатора можна дізнатися на нашому сайті або по телефону. Досвідченими фахівцями швидко і якісно буде проведена заміна опори передніх стійок, а при необхідності, і заміна пильовика стійки амортизатора. Також майстрами СТО «Черя Сервіс» проводиться заміна передніх стійок (лансер, ланос, акцент, пассат, мазда, кіа, тойота, форд).
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda