Зняття / Установка захисту піддона картера

Заміна піддона картера

Запас мастила для змащення мотора, забірний патрубок масляного насоса з фільтром розташовані в картері. Це найнижча точка транспортного засобу, яка першою приймає удар при наїзді на перешкоду.
Навіщо потрібен захист картера двигуна
Сталевий лист з 2-х міліметрової сталі, з ребрами жорсткості, надійно оберігає піддон картера від механічних пошкоджень.
Такий захист двигуна просто необхіднаий для пересувань по поганих дорогах і для автомобілів з маленьким дорожнім просвітом.
Монтаж захисту можна виконати і самостійно. Для цього потрібна естакада або підйомник і допомогу товариша, тому що захист піддону деталь велика і одному її ставити незручно. У деяких машинах не передбачені штатні отвори для кріплення захисту, їх доведеться свердлити.
Фахівцями автосервісу здійснюється підбір і установка захисту картера на автомобіль.
Наслідки відсутності захисту картера
При безпосередньому контакті з твердим перешкодою на дорозі, піддон картера можна погнути. У гіршому випадку, він може лопнути і все масло витече на проїжджу частину. Деталі вузлів і механізмів залишаться без змащення, а на відновлення ДВС доведеться витратити великі гроші. Для наших доріг металевий захист картера просто необхідний.
Вартість установки захисту піддону картера на СТО
Досвідченими фахівцями СТО «Черя Сервіс» встановлюється захист картера шкода, фольксваген, опель, кіа, шкода, мазда, форд, чері, тойота, мерседес. Також здійснюється зняття захисту піддону картера, що зазнала удару. Ціна подібних послуг доступна кожному автовласнику і значно дешевше вартості ремонту двигуна.
Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda