Діагностика автомобіля (ходової частини / комп'ютерна / гальмівної системи)

Залиште свої дані і ми з вами зв'яжемося
Ваше Імя
Ваш телефон
Залишити коментар

Діагностика ходової (візуальний огляд)

Огляд ходової рекомендується проводити не рідше 1 разу на 6 місяців. Регулярна і своєчасна перевірка ходової частини дає можливість вчасно виявити і усунути проблему або запобігти її появі. Із зрозумілих причин більшість водіїв не дотримуються даних рекомендацій і затягують з діагностикою до моменту, коли починається постукування, брязкіт, нестабільна їзда і т.д. В цьому випадку необхідно не затягувати і оперативно звертатися в автосервіс. Маленьку проблему простіше і дешевше усунути, ніж запущений випадок.
Процес діагностики ходової автомобіля полягає:
в огляді майстрами, оцінці стану, перевірки на наявність люфтів і інших чинників, які можуть вплинути на якість руху автомобіля.
Вартість діагностики ходової
Ціна діагностики ходової в Києві залежить в основному від розкрученості автосервісу, його місцезнаходження. На більшості іменитих мережах СТО, огляд і перевірка ходової обійдеться від 300 грн і вище. Прайс невеликих автосервісів на дану послугу стартує від 100-150 грн. При виборі автосервісу для діагностики рекомендуємо звертати увагу на цінник і на кваліфікацію майстра.

Як вибрати автосервіс для діагностики ходової в Києві
Діагностика ходової автомобіля – перший важливий крок у ремонті. Помилкові висновки майстра після огляду ходової спричинять заміну робочих деталей, подальший пошук проблеми, а це – витрачений час і кошти. Вибираючи СТО для діагностики ходової, звертайте увагу на відгуки та рекомендації, переплачувати за послугу популярного автосервісу немає сенсу. З відгуками про СТО "Черя Сервіс " можна ознайомитись за посиланням.

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика автомобіля виявляє несправності його електронних систем. В ході комп'ютерної діагностики перевіряють:
ходову, автоматичну коробку передач,двигун. Якщо діагностувати проблеми ходової можна провівши візуальний огляд, то виявити приховані дефекти можливо тільки за допомогою спеціального комп'ютера.
Як проводиться комп'ютерна діагностика автомобілів
Прилад – сканер підключається до бортових систем авто через спеціальні роз'єми. Далі йде зчитування системних кодів. Ці дані розшифровуються і якщо є якісь неполадки, то виводяться у вигляді так званих "помилок". Спеціальне обладнання дає можливість фіксувати і усувати ці помилки. На СТО "Cherya Service" проводимо комп'ютерну діагностику автомобілів: тойота, мазда, мітсубісі, опель, ніссан, форд, ауді, volvo, mercedes, пежо, фольксваген та інші.
Ціни на комп'ютерну діагностику
Вартість комп'ютерної діагностики в Києві стартує від 200 грн. Вибираючи автосервіс для проведення комп'ютерного аналізу автомобіля, звертайте увагу на обладнання та кваліфікацію майстра. Хороший спеціаліст СТО аналізує коди помилок, проводить візуальний огляд систем. Після цього робиться висновок про стан автомобіля, і даються рекомендації щодо необхідного ремонту.
Діагностика АКПП
Проблеми в роботі АКПП, як правило, супроводжується появою ривків, сторонніх шумів. При цьому на панелі приладів часто спалахує відповідний індикатор. Комп'ютерна діагностика автоматичної коробки передач дозволяє вчасно виявити проблему і запобігти великі витрати на ремонтні роботи.
Діагностика двигуна
Несправність роботи двигуна показує індикатор "CHEK", який загоряється на панелі приладів. Побачивши цей значок, не варто впадати в паніку. Він провісник як серйозних неполадок, так, іноді, і випадкових помилок. Але однозначно слід звернутися в автосервіс для подальшої діагностики авто. Обов'язково варто поїхати на СТО якщо: збільшилася витрата мастила, збільшилася витрата палива, знизилася потужність, з'явилися сторонні звуки. Ціна діагностики двигуна на нашому сервісі від 200 грн.

Діагностика гальмівної системи

Якість функціонування гальмівної системи – це безпека водія і пасажирів. Проводити огляд і діагностику гальмівної системи рекомендується не рідше 1 разу на рік. При цьому невідкладної перевірки потребують:
сторонні шуми і звуки під час гальмування авто, підтікання гальмівної рідини, збільшення гальмівного шляху, проблеми з педаллю гальма.
Діагностика гальмівної системи автомобіля складається з:
огляду ступеня зносу гальмівних колодок і дисків,
огляду стану гальмівних шлангів, пильовиків гальмівних циліндрів, перевірки рівня гальмівної рідини,перевірки якості роботи вакуумного підсилювача і ручного гальма.
Ціна діагностики гальмівної системи
Вартість діагностики гальм в Києві починається від 150 грн. Вибираючи автосервіс, варто звертати увагу не тільки на обладнання, але і на кваліфікацію і досвід майстра.
Точна діагностика дозволить:
забезпечити безпеку власника авто і його пасажирів, уникнути великих витрат на ремонт в майбутньому, вибрати СТО по ремонту гальмівної системи в разі, якщо це буде потрібно.
СТО "Черя Сервіс" проводить діагностику гальмівної системи за адекватними цінами. Для уточнення вартості діагностики гальм залишайте заявку і наш менеджер вам зателефонує.
СТО "Cherya Service", Київ, р-н Виноградар, вул. Брестська, 17 (Гаражний кооператив – "Брестський")
Графік роботи
пн-сб с 10.00 до 19.00
Контакти:
Made on
Tilda